Listopad 2012

4x07 My Brother's Keeper

30. listopadu 2012 v 15:39 | Dixie |  The Vampire Diaries Online

 


4x08 We'll Always Have Bourbon Street- Promo

30. listopadu 2012 v 10:12 | Dixie |  News The Vampire Diaries
Tak a máme tu promo k dalšímu dílu... konečně Delena ♥♥♥

4x09 Oh Come, All Ye Faithful- Stills and Synopsis

29. listopadu 2012 v 17:38 | Dixie |  News The Vampire Diaries
ZIMNÍ ŘÍŠE DIVŮ V MYSTIC FALLS - Zatímco Zimní Říše divů zaplňuje ulice Mystic Falls, Stefan a Caroline se neshodnou s Tylerem kvůli jeho plánům pro Klause a jeho hybridy. Když Caroline navrhuje řešení jejich problému, Hayley nachází dramatický způsob, jak jí vyjasnit, že spolu nejsou na jedné lodi. Později Klaus učiní objev, který vede k chaosu a násilí. Mezitím se Elena a Damon vzdálí ke Gilbertovic domku u jezera, aby pomohli Jeremymu zdolat nějaké nebezpečné vnitřní démony. To vše i s pomocí Bonnie a profesora Shanea, který odhalí kus starověké historie, která všechny oněmí.SONP 6.kolo

28. listopadu 2012 v 16:21 | Dixie |  Contests
Tak a máme tu 6.kolo SONP!
Toto kolo je předposlední a přístě nás čeká velké finále!
Toto kolo bude trvat od 28.11.-2.12. takže 5 dní!
Můžete mě poprosit o 2 hlasy.

Vyhodnocení 5.kola:
V minulém kole prohrála o 1 hlas Bella-Kejtý. :'(
Děkuju ti za účast a tady máš odměnu.

Postupují (4):

4x07 My Brother's Keeper- Webclip 2

28. listopadu 2012 v 15:39 | Dixie |  News The Vampire Diaries
Je mi líto Stefana, ale myslím že to Damonovi bylo taky trošku líto :).

27.11.2012

27. listopadu 2012 v 20:34 | Dixie |  Diary
Ahoj všichni!
Dlouho jsem nepsala do Diary, tak to vynahradím :).
Jsem moc ráda, že se vám líbí povídka Fire or Ice a potěšily mě hezké komentáře. Děkuju vám moc.
Jinak dneska jsem měla tělocvik na 7 hodin, pak škola, zpěv, tance a nácvik zpěvu (zase). :D
Takže jsem to tálně vyřízená!
No ale teď ještě oznámení: zítra končí 5.kolo SONP. Ještě máte pořád příležitost hlasovat.
•Někdy ve čtvrtek tu bude další díl povídky :). Čeká vás velké odhalení.
•Chtěla bych vás pozvat na jeden blog, kterému jsem dělala lay. Blog je o Twilight a je jedné mojí affs takže doufám, že se kouknete tady.

Mějte se moc krásně :*
Dixie ♥
(P.S.Avatar je mé tvorby :D)

1x03 Fire or Ice- Never Look Back

26. listopadu 2012 v 19:08 | Dixie |  Fire or Ice

Never Look Back

Je 19:00. Dožehluji si poslední pramínek vlasů a nervozita stoupá. Party je až v osm, ale já chci být hotová dřív, kvůli mé nervozitě. Podívala jsem se na sebe do zrcadla a obavy byly pryč. Ano, dala jsem si na sobě záležet. Tmavé džíny, černý flitrovaný top a červené bolerko na to. Líbila se mi ta kombinace, ale sama jsem si nedokázala říct: Sluší ti to. Fajn, teď co budu dělat? Jak se mám vůbec chovat? ptala jsem se sama sebe. ,,Buď v klidu a užívej si.'' řekla najednou Sophie. ,,Sluší ti to.''dodala. ,,Děkuju. Tak je půl, měla bych už vyrazit.'' vykoktala jsem ze sebe. ,,Ne ne ne ne ne. Počkej!'' zastavila mě Soph. ,,Na nic si nehraj. Ten kluk měl důvod ti říct, že jsi chytrá. Chovej se přirozeně a uvidíš.''řekla a obejmula mě. ,,Jen se prosím tě neopij, máma by tě zabila.'' řekla s lehkým sarkasmem. ,,Já nejsem ty, víš?'' oponovala jsem jí. Obě jsme se rozesmály.

Blížila jsem se k baru. Moc jsem se těšila na Jacoba. Už jsem se nemohla dočkat, až ho uvidím. Svíralo se mi břicho napětím. Vtom jsem 10 metrů přede mnou uviděla neonový nápis Levi's.
Směle jsem vkročila do dveří. Hned jsem potkala Mikaela Suleze. ,,Páni Aileen ty ses nějak změnila.''řekl. Z jeho hlasu jsem poznala, že je opilý už teď. Prostě jsem ho ignorovala a šla do hlavního sálu. Všichni už tančili, ale začali na mě zírat. Já se na ně nesoustředila, zajímal mě jen on. Opíral se o bar a zrovna ho Ashley přemlouvala k tanci. Mrcha! To mě neodradilo a šla jsem směrem k nim. Jakmile mě Jacob uviděl, nevěnoval Ashley ani pohled a vyrazil směrem ke mně. ,,Ehm, ahoj.'' pozdravila jsem ho nesměle. ,,Aileen moc ti to sluší.''řekl bez rozmýšlení. ,,Děkuju, můžu se jenom zeptat, kolik jsi toho už vypil?'' Jacob se rozesmál. ,,Nic.'' vykoktal ze sebe ještě v záchvatu smíchu. Přišla za mnou Ashley. ,,Ahoj Aileen, no tak jsem si říkala, jestli bys nepomohla Maggie za barem. Má tam hroznej fofr.'' To je ale kráva! Už vím proč mě sem pozvala. ,,No tak jo.''odsekla jsem. ,,Já taky rád pomůžu.'' nabídl se Jacob. ,,Ale, no tak fajn.'' snažila se Ashley říct klidně, ale z jejího hlasu byla cítit hluboká nenávist. ,,Střídání stráží.'' odsekla nám Maggie. A my povhopili, že za barem je prázdno.
Skvěle jsme se s Jacobem bavili. Dělali jsme si srandu z těch co si přišli něco objednat a podobně. Když nikdo dlouho nic nechtěl, zeptala jsem se ho: ,,Proč si vlastně odmítl tancovat s tou nejhezčí holkou ze školy. Většina kluků by za tohle vraždila.'' ,,To protože ta nejhezčí holka stojí vedle mě.'' začala jsem rudnout jako rajče. Nemohla jsem nic říct. Líbila jsem se mu. Já Aileen Jonesová, ano slyšíte dobře. Potřebovala jsem být chvilku sama. ,,Ehm. Promiň já si musím odskočit.'' řekla jsem a zamířila směrem k záchodům. Zavřela jsem a začala skákat radostí. Ano, jsem vážně nenormální, ale vůbec mi to nevadí. Opláchla jsem si obličej, když vtom jsem uslyšela pronikavý výkřik. Krev mi v celém těle ztuhla. Běžela jsem se podívat, co se stalo.
Ashley ležela na ze mi a z krku jí stékala krev z čerstvě vytvořené rány. Nastala panika a všichni utekli pryč. Já jsem zůstala a hledala jsem Jakea. Vtom mě někdo popadl za rameno a vytáhl mě ven z baru. Když jsem se mu podívala do tváře, dostala jsem šílený strach. Pohlédla jsem do bezedných černých očí a zapomněla kdo jsem. Než jsem se nadála, osoba mě shodila na zem a já začala křičet: ,,Co to proboha děláte? Kdo jste?!'' ,,Kde je ten krystal?! '' zařval na mě. ,,Já o ničem nevím, přísahám!'' bránila jsem se. ,,Dobře, jak chceš.'' řekl a dovedl Ashley. A pak se stalo něco otřesného. On ji kousl do ruky. Do slova a pak do ramene do krku a znovu. Ječela jsem a snažila se utíkat, když v tom mě ten tvor chytil za nohu a znovu mě hodil na zem. ,,Tohle se s tebou stane, když mi neřekneš, kde je kámen tvého otce!''zařval na mě znovu. Teď už jsem hystericky brečela: ,,Říkám vám, že o ničem neví..''aniž jsem to dořekla, ucítila jsem na krku bodavou ránu. Nemohla jsem ani křičet a cítila jak mi z těla vyprchává krev. Pomalu mi dohasínalo světlo před očima. Určitě umírám... Vtom bolest prudce povolila. Sebrala jsem veškeré vědomí co mi zbylo a snažila se poznat ,kdo mě zachránil. ,,Nech ji být Larsone!!! Ona žádný kámen nemá! Neví o něm!'' zařval Jacob. ,,Cože? Musí mít dar Jonesů. Prostě musí.'' ,,Ještě ho neaktivovala ty kreténe!'' obouval se do něho Jacob. ,,Teď zmiz, nebo jí povím, co jsi zač.'' ,,Ne to nemůžeš! Dobře, ale ještě jsme spolu neskončili.'' a tvor zmizel v dáli. Jacob ještě jednou zařval: ,,To si piš,že skončili!'' Zdálo se mi, že to byl sen. Jacob se ke mně přiřítil a kontroloval mi ránu. Ale pak už se mi udělala mlha před očima a omdlela jsem.
Co říkáte na tento díl? Ještě jednou se onlouvám za neaktivitu.

Season 4: New Promo Photos

23. listopadu 2012 v 20:35 | Dixie |  News The Vampire Diaries
Objevily se nové promo fotky a jsou podle mě jako vždy- úžasné :).


SONP 5.kolo

23. listopadu 2012 v 18:41 | Dixie |  Contests
Právě začíná 5.kolo SONP!
Na toto kolo máte čas od 23.11.-28.11. takže 5 dní.
Můžete mě poprosit o 2 hlasy.

•Vyhodnocení 4.kola:
Nejméně hlasů měla LuCa.. ale máme tu komplikaci.
*Ce* měla o 1 hlas víc, ale zrušila si blog a nemá nikde na sebe kontakt, takže vypadává ona.
Je mi to moc líto, ale bohužel.

•Postupují (5):

4x07 My Brother's Keeper- Sneak Peek

23. listopadu 2012 v 17:10 | Dixie |  News The Vampire Diaries
Objevil se nový clip k příští epizodě- My Brother's Keeper. Fanoušci Klaroline... těšte se :D.


1x02 Fire or Ice- Meet Jacob Stevens

22. listopadu 2012 v 12:59 | Dixie |  Fire or Ice

2.Meet Jacob Stevens

Ráno jsem se vzbudila a cítila se úplně jinak. Měla jsem pocit, že všechno je jiné- růžovější. Nad touto myšlenkou jsem se zasmála. Jak někdo jako já může říct takovou blbost? A přece jsem tomu věřila. Hodiny ukazovaly 7 hodin. Tak jo, řekla jsem si. Škola volá! Otevřela jsem skříň a vybrala si svoje nejoblíbenější oblečení- bílé tričko, pod něj modrý nátělník a džíny. Upravila jsem se v koupelně a šla se nasnídat.
Sophie už tam dávno byla a tvářila se provinile: ,,Aileen promiň, já to s Paulem tak nemyslela.'' omluvila se mi. ,,To je v pohodě, taky si myslím, že bych měla jít dál, včera mi prostě ujely nervy.'' omluvila jsem se pro změnu já. Sophie se hned usmála. A nachystala mi čaj a koblihu. Nevím proč, ale najednou jsem byla ráda, že mám takovou sestru.

***
Ta moje radost ze života pominula, když jsem vešla do budovy jménem škola. Hned jsem zamířila do učebny literatury. Sedla jsem si na své obvyklé místo a pročítala si svůj včerejší úkol. Hmm... už se zase těším co mi na to Lermanová řekne. Určitě toto: nevymýšlej si fantasy, od toho tu máme Rowlingovou a ...
Z mého přemýšlení mě vytrhla Ashley Sommersová. ,,Aileen, pořádám dnes party, nechceš přijít?'' zeptala se mě. To bylo Ashley podobné, chtěla si omotat všechny kolem prstu. Na party jsem nebyla ani nepamatuju a tak jsem si řekla, proč ne. ,,Jo, ráda.'' odsekla jsem jenom. ,,Super, takže dneska v osm U Leviho.'' Levi's byl nejlepší klub v Mallory Bay, který vedl Ashleyin strýc.
Zazvonilo. Do třídy nakráčela Lermanová ještě dřív než ostatní seděli. ,,Tak se posaďte ať můžeme začít.'' zaječela. Všichni si otráveně sedli. Vtom se ale dveře třídy otevřely znovu a vešel jakýsi kluk. Á, řekla bych, že to bude ten nový. Měl krátké tmavě hnědé vlasy. Oči, které byly o něco světlejší lemovalo husté tmavé obočí. Vypadal vcelku obyčejně, ale něco mě na něm ohromě fascinovalo. Byl tak elegantní a jeho chůze byla naprosto dokonalá. Ne tak neohrabaná jako u jiných kluků. Větší pozornost jsem mu nevěnovala abych nevypadala jako polovina holek z naší třídy, které na něho zíraly s otevřenou pusou. ,,Ráda bych vám představila nového studenta- Jacoba Stevense.'' proťala ticho Lermanová. ,,Jacobe, posaď se prosím na volné místo.'' A sakra. Jediné volné místo bylo za mnou. Hmm... tak fajn, snad to přežiju. Jacob kráčel frajersky uličkou a věnoval mi jen nepatrný pohled. Machýrek, to jsem si mohla myslet. ,,Tak teď si někoho vyvolám na domácí úkol. Co třeba takhle... Jonesová?'' řekla Lermanová povrchně. Achjo... zase já. Vzala jsem sešit a šla jsem k tabuli.
,,Tak, odpovězte nám na otázku: Co si myslíte o ohni a ledu? V čem svět skončí?'' provokativně se mě zeptala.
,,Podle mě svět nemůže skončit jenom v ledu nebo jenom v ohni. Bude se na tom podílet více činitelů. Nikdy nic není jenom černé nebo bílé. Co když na světě existuje něco o čem nemáme ani zdání? A navíc...'' ,,Jonesová, mohla byste laskavě odpovědět na otázku a nepřednášet nám tu fantasmagorické představy?!!'' přerušila mě Lermanová. Třída se rozesmála. ,,Promiňte, ptala jste se na můj názor a tak jsem ho řekla.'' odporovala jsem jí. ,,Prosím vás Jonesová jděte si sednout, nemám na vás náladu.'' řekla unaveně. Tak fajn, řekla jsem si a naštvaně kráčela na svoje místo a jen letmo vnímala narážky ostatních typu: Bože ty seš ale blbá. nebo Od čeho tu máme komiky, když můžeme mít Jonesovou? Vtom jsem uviděla obličej jediného člověka ve třídě, který se mi nesmál- byl to Jacob.

***

Po škole jsem vyrazila chodbou přímo k východu. Neměla jsem náladu na společný oběd v jídelně a další narážky. Vtom na mě zavolala Ashley: ,,Aileen nezapomeň na tu party!'' odpověděla jsem jí jen kývnutím hlavy. Když jsem se otočila narazila jsem do něčeho tvrdého. Byl to Jacob. ,,Promiň jsem hrozně nešikovná.'' omluvila jsem se honem. ,,To je v pohodě, sotva jsem to cítil.'' odvětil. Hmm... ale já to cítila pěkně. Zítra budu mít modřiny. ,,No jestli mě omluvíš, já jdu domů.'' řekla jsem. ,,Počkej, ty jak se jmenuješ?'' ,,Aileen, ale tady ve škole mi nikdo neřekne jinak než Jonesová.'' ,,No Aileen já si nemyslím, že jsi tak blbá jak tvrdí ostatní.'' řekl. No tak to je skvělý. Teď aspoň vím, že jsem pro všechny idiot! ,,Vlastně si myslím, že jsi chytřejší než kdokoliv jiný.'' tak to mě zaskočilo. ,,Aha no nevím jestli chytrá je to správný slovo pro člověka co říká co si myslí, ale jsem ráda, že je tu taky někdo jako já.'' Jacob se zakřenil. ,,No, přijdeš dneska na tu party V Levi's ne?'' zeptal se. ''No jo. Myslím že bych tam měla jít místo toho abych přemýšlela nad tím co jsem a nejsem.'' ,,Dobře uvidíme se tam, čau.'' ,,Jo, tak fajn.'' odvětila jsem jenom. Grrr... chovala jsem se jak idiot před jediným klukem co se se mou kdy bavil. Ale naštěstí to můžu napravit. Aileen, jde se na party.
Jak se vám líbil tento díl? Brzy (teď to myslím vážně) tu bude další kapitola.

21.11.2012

21. listopadu 2012 v 17:01 | Dixie |  Diary
Ahoj všichni :).
Takže za prvé se chci omluvit za svou neaktivitu. Většinou jsem jen přidala nějaký ten spoiler.
Je to kvůli škole- prostě klasika.
Dneska se pokusím napsat další díl Fire or Ice ale nic neslibuju.
Za druhé děkuju moc všem co pro mě hlasovali v SONB.
Moc si toho vážím :).
Za třetí, jsem spoluadminkou tady.
A za čtvrté: mám radost, že mám tak super affs, co mě pořád obíhají :)
Jste vážně skvělý♥

Dixie♥

The Vampire Diaries- Spoilers 1.05

21. listopadu 2012 v 16:22 | Dixie |  News The Vampire Diaries
•Víte něco o tom, co se chystá pro Delenu?
Co takhle návrat k jednomu k nejpamatovanějších okamžiků tohoto páru, když tancovali na slavnosti Miss Mystic Falls v 1.sérii? Tito dva se opět najdou během slavnosti na tanečním parketě a tentokrát mezi nimi nebude stát Stefan (metaforicky). Co ještě k této epizodě? Vážné napětí mezi Elenou a Caroline.The Vampire Diaries- Spoilers 1.04

20. listopadu 2012 v 15:00 | Dixie |  News The Vampire Diaries
Mystic Falls už brzo ovládne kouzlo Vánoc! Ačkoli v této epizodě (4x09) nenajdete zmínku o tomto svátku kvůli podivnému časovému příběhu (je v Mystiv Falls stále rok 2010??), před vánoční pauzou ve vysílání uvidíme epizodu s motivem zimní pohádky. Všude bude plny radosti, štěstí a všech těchto příjemných věcí: ''Je to opravdu překrásné.'' říká Candice Accola (Caroline). ''Místo natáčení bylo úžasné a je to opravdu velmi šílená a významná epizoda, ve které se toho hodně odehraje. Vše je takové, jaké by mělo být- perfektní, úžasné a bezproblémové. Na konci epizody budeme všichni s úsměvem na rtech popíjet kakao.''
(dodatek: Candice je příšerná lhářka)

Twilight Forever 0.1

18. listopadu 2012 v 16:32 | Dixie |  Twilight
Uvádím 1.díl něčeho jako blogového seriálu- Twilight Forever.
Cílem je, stále si připomínat jak je tato sága skvělá.
První obrázek je na téma Edwardova louka.- Milujeme chvíle, které na ní Edward a Bella stráví.
Kdo se mnou souhlasí?

4x08 We'll Always Have Bourbon Street- Stills and Synopsis

17. listopadu 2012 v 14:24 | Dixie |  News The Vampire Diaries
FLASHBACK DO NEW ORLEANS ROKU 1942 - Když Stefan svěří Damonovi své podezření o Eleně, tak nemá Damon jinou možnost než Stefanovi s pátráním pomoct. Kvůli hledání odpovědí navštíví Damon se Stefanem současné New Orleans, aby zjistili, zda nenajdou někoho, kdo by si vzpomínal na události z jejich poslední návštěvy v roce 1942, včetně Charlotte, Damonova starého románku. Zatímco jsou Salvatorovi mimo město, tak Elena, Caroline a Bonnie pořádají dívčí večer, ale emoce se vystupňují, když Elena prozradí šokující informace. Na Hayleyino naléhání čelí Tyler Kimberly, jednomu z Klausových hybridů, ale situace vyústí v násilí. Damon nakonec čelí srdceryvnému rozhodnutí.


4x07 My Brother's Keeper- Extended Promo

16. listopadu 2012 v 15:51 | Dixie |  News The Vampire Diaries
Objevil se nový webclip k 4x07, kde se bude konat tradiční Miss Mystic Falls.


4x06 We All Go Little Mad Sometimes

16. listopadu 2012 v 15:39 | Dixie |  The Vampire Diaries Online

 16.11.2012

16. listopadu 2012 v 15:04 | Dixie |  Diary
Ahojte všichni :)
Takže bych se vám chtěla omluvit za neaktivitu a poděkovat vám za hlasy v SONB.
Důvod toho, že jsem nebyla na blogu byl Rozbřesk♥ a potom dělání úkolů.
Byl to naprosto úžasný film. Já jsem u toho brečela, smála se, bála se (o někoho) a ztratila nervy :D.
No prostě nejlepší film, doporučuju.
Kdo film viděl ať napíše, budu ráda znát vaše názory.

Dixie♥

SONP 4.kolo

14. listopadu 2012 v 17:07 | Dixie |  Contests
Máme tu 4.kolo SONP.
Na toto kolo máte čas od 14.11.-21.11.
Toto kolo dávám opět 2 hlasy na přání.

Vyhodnocení 3.kola:
Nejméně hlasů měli Carrie a *Ce* včera jsem jim dala hlasy ale bohužel vypadává Carrie.
Děkuju jí za účast a tady má odměnu :).

Postupují: (6)

The Vampire Diaries- Spoilers 1.03

14. listopadu 2012 v 15:55 | Dixie |  News The Vampire Diaries
•Velmi se mi líbilo, že scénaristi dospěli k bodu, kdy se z Eleny stala drsňačka. Prosím, řekněte mi, že podobných scén uvidíme více!
Nemyslím si, že tím upírem o kterého činech budete po následující epizodě diskutovat, bude Elena. Něco vám ale povím- to, co on nebo ona udělá otřese danou fanouškovskou základnou.
13.11.2012

13. listopadu 2012 v 15:18 | Dixie
Ahoj :).
Tak lístky na Rozbřesk jsou zarezervované, teď už jen čekat :D.
Já se strašně těšííííííím.
Chtěla bych vás moc poprosit, jestli se vám líbí můj blog o hlas v SONB tady.
Moc vám děkuju mám opravdu velikou konkurenci, řekla bych že jsem nejslabší :D.
Dávám jsem oddělovač od Sisi, který se mi moc líbí :).
Ještě jednou za něj děkuju :*.
No nic, teď valím na zpěv, nevím jestli tu dnes budu :).

Mějte se krásně !
Dixie♥4x06 We All Go Little Mad Sometimes- Sneak Peek

13. listopadu 2012 v 15:12 | Dixie
Objevil se nový Sneak Peek. Chudák Elena :/.

Fantom

12. listopadu 2012 v 15:05 | Dixie |  The Vampire Diaries Knihy
Autorka: L.J.Smith
Oficiální název: Phantom
Nakladatelství: Fragment
_____________________________________________________________________
Damon není mrtev. Sage, který ho na Temném měsíci najde, mu pomůže si na vše vzpomenout. Mystický výtah ho přemístí zpět do Fell's Church, aby mohl vysvětlit Eleně, co mu zachránilo život.
Mezitím Elenu a její přátele ohrožuje fantom, který se krmí negativními pocity. Společně fantoma zajmou do kruhu zaříkání a chtějí ho zničit. Fantom je ale silný, daří se mu našeptávat a vzbuzovat žárlivost. Damon a Stefan se jeho vlivem znovu obracejí proti sobě. Podaří se Eleně zabránit dalšímu konfliktu bratrů? Naleznou v sobě dost síly, aby přemohli fantoma?


Další díl Upířích deníků vyjde 15.11.
Jdou na to nějak moc rychle :). Tento rok má vyjít dohromady 6 dílů.
Já pořád čtu Druhou šanci.


11.11.2012

11. listopadu 2012 v 12:56 | Dixie |  Diary
Ahojte všichni! :)
Tak mám za sebou krizový týden plný testů a čeká mě další.
No nic, to se zvládne :).
Každopádně tento týden tu bude další díl Fire or Ice.
A chtěla bych vás pozvat na můj blog Dixie's Daily Graphics, kde je otevřená objednávka grafiky.
Udělala jsem tam nový lay, a myslím, že se celkem povedl. :)
Tak se mějte a budu se těšit na vaše objednávky :D.

Dixie♥

4x05 The Killer

10. listopadu 2012 v 9:59 | Dixie |  The Vampire Diaries Online

 


4x06 We All Go Little Mad Sometimes- Extended Promo

9. listopadu 2012 v 13:59 | Dixie |  News The Vampire Diaries

Promo k 4x06. Vážně se těším,protože se Elena setká s Katherine!


4x07 My Brother's Keeper- Stills and Synopsis

9. listopadu 2012 v 13:54 | Dixie |  News The Vampire Diaries
MISS MYSTIC FALLS - Caroline se opravdu snaží být tu pro Stefana a Elenu v jejich těžkém období. Damon zkouší přesvědčit Stefana, aby mu pomohl odhalit motivy profesora Shanea, ale Stefan se zaměří na jiný plán s Klausem. Mezitím, co Elena a Caroline poskytují April rady ohledně toho, jaké si má na každoroční slavnost Miss Mystic Falls obléci šaty, Tyler a Hayley spolupracují na tajném plánu a Damon konfrontuje profesora Shanea se svými podezřeními. Jeremy, který je vyděšený svými živými nočními můrami, se obrací pro pomoc na Matta, ale situace nabere spád dříve, než kdokoliv očekával.


The Vampire Diaries- Spoilers 1.02

7. listopadu 2012 v 19:34 | Dixie |  News The Vampire Diaries
• E!Online: Co bude dál s milostným trojúhelníkem v The Vampire Diaries?
Lepší otázka by byla, co dalšího čeká tuto trojici v hlavním milostném trojúhelníku. V nadcházejících epizodách mohou fanoušci očekávat nějaké další žhavé momenty mezi Elenou a Damonem. Momenty, které nemohou nechat Stefana nepovšimnutého. Vrcholu se dočkáme již v 6. epizodě.
SONP 3.kolo

7. listopadu 2012 v 16:11 | Dixie |  Contests
Tak a je tu 3.kolo SONP!
Na toto kolo máte čas od 7.11.2012-14.11.2012.
Tentokrát nebudu dávat hlas na přání, ale dám hlas tomu, kdo bude mít nejmenší počet hlasů na konci kola.

Vyhodnocení 2.kola:
Bohužel vypadává Paul, dárečky mu dodělám.

Postupují: (7)

6.11.2012

6. listopadu 2012 v 19:08 | Dixie |  Diary
Ahoj!
Tak ten test dopadl nakonec dobře- mám 1 :D.
Ale to není konec- zítra test z němčiny, ve čtvrtek z matiky a v pátek zase z němčiny.
Achjo :/. To bude ještě na dlouho.
No jinak vám chci říct, že jsem napsala 1.díl povídky Fire or Ice. Více o článek níž.
Doufám, že se vám bude líbit, dala jsem si záležet :).
Přikládám sem promo fotku- hlavní postavy Paul Ridgemont (Michael Trevino), Aileen Jones (Kristen Stewart) a Jacob Stevens (Steven R. McQueen).
No prostě jsou to ti, co miluju :).

1x01 Fire or Ice- Memories

6. listopadu 2012 v 18:59 | Dixie |  Fire or Ice

1.Memories

,,Někteří říkají, že svět skončí v ohni, někteří, že v ledu.'' A co když je to úplně jinak? ptala jsem se sama sebe. Rozhodně jsem nepatřila k těm, co přebírají názor od ostatních. Co když oheň a led splynou? Co se stane pak? Na tyto otázky by mi nikdo neodpověděl, a tak jsem o nich přemýšlela sama. ,,Aileen, večeře!'' vytrhla mě z mého snění matka. ,,Už jdu!'' odsekla sem. Opravdu jsem nesnášela úkoly z literatury. Chtějí znát náš názor a pak se domů vrátíme s pětkou v sešitu spolu s červeně napsanými otazníky. Někteří hold nedokážou ocenit vlastní názory, uznávají jen ty názory, které někdo vymyslel.
Vyšla jsem na balkón. Milovala jsem ten výhled- slunce zapadající nad hustým lesem. A ještě víc jsem ho milovala, když tu byl se mnou Paul. Při vzpomínce na něj mě začaly pálit slzy v očích. Neplač,vždyť on ti za to nestojí, uklidňovala jsem se v duchu. Pamatuju si ten den, kdy tu se mnou stál, držel mě kolem ramen a říkal:

5.11.2012

5. listopadu 2012 v 15:18 | Dixie |  Diary
Ahoj!
Dneska jsem tu jen na chvilku, zítra píšem test a já se musím učit :/.
Možná sem večer ještě něco přidám :). Jinak hlasujte v SONP, máte čas už jen do středy.
A připravuju fanfiction povídku s názvem Fire or Ice. A budou tam i upíři (jak jinak :)).
Přikládám jsem diplomky, které jsem dostala od LuCy.., Leňourka a Belly-Kejtý.
Děkuju moc :*.

Promoshoot 4.série (3)

3. listopadu 2012 v 18:45 | Dixie |  News The Vampire Diaries

Objevily se nové promo fotky ze 4. série. Mě se moc líbí.
Ale nejvíc to podle mě sluší Candice. Co si myslíte vy?

............1.03 The Vampire Hunters- Glory or Curse?

3. listopadu 2012 v 13:33 | Dixie |  Blog of my mind

V dnešním článku vás chci seznámit se všemi upířími lovci TVD.
Jak se vlastně do Mystic Falls dostali?
Kdo bude jejich nástupcem? Čtěte dál, a dozvíte se to.The Vampire Diaries- Spoilers 1.01

2. listopadu 2012 v 20:00 | Dixie |  News The Vampire Diaries

•Je jakákoliv šance, že by se upírka Elena setkala s Katherine? To by bylo skvělé!
Výkonná producentka Julie Plec s tím může jen souhlasit: ''Myslím, že by bylo velmi
tragické, kdyby jsme si nechali ujít takovou skvělou příležitost.'' prozradila TV line.
Bohužel, to je všechno, co nám k tomuto horkému tématu řekla. Pokud se tyto dvě
krásné ženy střetnou tváří v tvář v této sérii, nebude to tak brzo. Ale můžete si jen
domyslet, že čekání bude stát za to.

•Máte nějaký spoiler týkající se Tylera, Caroline a Klause?
Fanouškové Klause a Caroline, možná by jste se před přečtením následující věty měli postavit, protože
pravděpodobně začnete tancovat radostí: Klaus se bude i nadále míchat mezi Tylera a Caroline (samozřejmě,
že na to použije své temné síly) a nakonec bude i celkem úspěšný, protože bude doprovázet aktuální vítězku
soutěže krásy na letošním Miss Mystic Falls.

2.11.2012

2. listopadu 2012 v 18:30
Ahojte všichni!
Tak je už konečně pátek.
Teďka jsme psali čtvrtletky a z matiky nás teprv čeká :P.
No asi takhle :D
/this animation by biteme-katherine.blog.cz/

Začalo 2.kolo SONP, takže můžete hlasovat do 7.11. a můžete mě 3 soutěžící mě můžou poprosit o hlas :).
Prosím hlasujte pro mě v SONH, jsem tam s Ianem Somerhalderem tady.
Předem děkuju za hlasy :*.

Tak se mějte hezky a užijte si víkend.

Dixie♥

4x04 The Five

2. listopadu 2012 v 16:43 | Dixie |  The Vampire Diaries Online

 

Odkaz:

SONP 2.kolo

2. listopadu 2012 v 16:24 | Dixie |  Contests
Tak a máme tu 2. kolo ve kterém vypadne opět jeden soutěžící.
Na toto kolo máte čas od 2.11.-7.11.

Vyhodnocení 1.kola:
Vypadává BeeDee, která dostává dárky tady.
Děkuju ti za účast.

Soutěžící kteří postoupili:

Tentokrát mě můžete poprosit o 3 hlasy. Každý má nárok pouze na jeden hlas!

4x05 The Killer- Promo

2. listopadu 2012 v 14:30 | Dixie |  News The Vampire Diaries


Už příští týden nová epizoda The Killer.
Těšíte se? :)